Google Maps Easy - en to fa_IR translation catalogue (502 entries)

en: %s is already registered
fa_IR: %s قبلا ثبت شده

en: %s is not plugin module
fa_IR: %s ماژول افزونه نیست

en: 1. Go to Appearance -> Widgets in the WordPress navigation menu.<br />2. Find the Google Maps Easy in the list of available widgets.<br />3. Drag the Google Maps Easy widget to widget area, which you need.<br />4. Choose the map for widget and configure the settings - Widget Map width and height.<br />5. Click 'Save'.
fa_IR: 1- به محیط مدیریت بروید و بر روی گزینه ابزارک ها در فهرست کلیک کنید.<br /> 2- ابزارک Google Maps Easy را در لیست ابزارک ها پیدا کنید. <br />3. ابزارک Google Maps Easy را به ناحیه ابزارک های دلخواه بکشید <br /> 4. تنظیمات ابزارک و ارتفاع و عرض نمایش نقشه را انجام دهید <br /> 5. بر روی 'ذخیره' کلیک کنید.

en: <h3>Hey, I noticed you just use %s over a week - that's awesome!</h3><p>Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress? Just to help us spread the word and boost our motivation.</p>
fa_IR: <h3> سلام؛  شما بیشتر از یک هفته از %s استفاده می کنید.</h3>  <p>در صورتی که از عملکرد افزونه رضایت دارید، میتوانید با دادن امتیاز 5 ستاره به افزونه در سایت وردپرس، به ما در ارتقاء رتبه افزونه کمک کنید.</p>

en: <h3>More than eleven days with our %s plugin - Congratulations!</h3>
fa_IR: <h3> هورا! بیشتر از 11 روز است که از افزونه  %s ما استفاده میکنید.</h3>

en: <p>And today, if you want, - you can help us. This is really simple - you can just add small promo link to our site under your maps. This is small step for you, but a big help for us! Sure, if you don't want - just skip this and continue enjoy our software!</p>
fa_IR: <p>اگر دوست دارید از ما حمایت کنید،میتوانید با قرار دادن آدرس سایت ما ( در ابعاد کوچک) در زیر نقشه به ما کمک کنید، این یک قدم کوچک از طرف شما و یک کمک بزرگ برای ما است، اگر نمیخواهید این کار را انجام دهید، کافی است این پیغام را نادیده بگیرید.</p>

en: Absolute
fa_IR: مطلق

en: Active
fa_IR: فعال

en: Adapt map to screen height
fa_IR: تنظیم ارتفاع نقشه براساس ارتفاع صفحه نمایش

en: Add Category
fa_IR: افزودن دسته

en: Add Checkbox
fa_IR: افزودن چک باکس

en: Add Item
fa_IR: افزودن آیتم

en: Add KML layers
fa_IR: قرار دادن لایه KML

en: Add Map
fa_IR: افزودن نقشه

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New Point
fa_IR: افزودن نقطه جدید

en: Add Point
fa_IR: افزودن نقطه

en: Add Print button to markers info window
fa_IR: قرار دادن کلید چاپ در پنجره اطلاعات نشانگرها

en: Add Radio Button
fa_IR: افزودن چک باکس رادیویی

en: Add a button at marker info window to get direction from the entered address to the marker. If Show route data option is enabled - the total route time and distance will be shown by click on the route polyline.
fa_IR: قرار دادن یک کلید در پنجره اطلاعات نشانگر ها جهت دریافت آدرس از آدرس وارد شده تا آدرس نشانگر. اگر قابلیت نمایش اطلاعات مسیر فعال باشد- زمان طی کردن مسیر و فاصله آن با کلیک کردن بر روی مسیر حرکت نمایش داده می شود.

en: Add a button on map to open it full screen.
fa_IR: قرار دادن یک کلید در نقشه برای تغییر نمایش به حالت تمام صفحه.

en: Add a layer of bike paths, suggested bike routes and other overlays specific to bicycling usage on top of the given map.Dark green routes indicated dedicated bicycle routes. Light green routes indicate streets with dedicated bike lanes. Dashed routes indicate streets or paths otherwise recommended for bicycle usage.
fa_IR: اافزودن یک لایه مسیر ویژه دوچرخه، مسیر عبور دوچرخه و سایر لایه های مورد استفاده برای دوچرخه را در بالای نقشه پیشنهاد میدهد. مسیر سبز پررنگ مسیر اختصاصی دوچرخه را مشخص میکند. مسیر سبز روشن خیابان های دارای مسیر عبور دوچرخه را مشخص میکند . در این مسیر ها از خطوط منقطع برای نمایش خیابان و مسیر عبور پیشنهادی برای استفاده دوچرخه استفاده می شود.

en: Add by Click
fa_IR: افزودن با کلید

en: Add custom map controls to the map.
fa_IR: قرار دادن کنترلر شخصی سازی شده در نقشه.

en: Add markers on frontend
fa_IR: افزودن نمایشگر ها به صفحه نمایش

en: Add more files
fa_IR: قرار دادن فایل های بیشتر

en: Add real-time traffic information to your map.
fa_IR: قرار دادن اطلاعات آنی ترافیک در نقشه شما.

en: Add your
fa_IR: اضافه کنید

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Address is empty or not match
fa_IR: آدرس وارد نشده یا نادرست است

en: All Maps
fa_IR: همه نقشه ها

en: All available languages are provided with the Supsystic Google Maps plugin. If your language isn't available, your plugin will be in English by default.<br /><b>Available Translations: English, Polish, German, Spanish, Russian</b><br />Translate or update a translation Google Maps WordPress plugin in your language and get a Premium license for FREE. <a target='_blank' href='%s'>Contact us</a>.
fa_IR: افزونه نقشه گوگل توسط Supsystic  از زبان های مختلفی پشتیبانی می کند، در صورتی که زبان شما جزو زبان های پشتیبانی شده نباشد، اطلاعات به زبان انگلیسی نمایش داده خواهد شد. <br /><b>در حال حاضر افزونه از زبان های انگلیسی، لهستانی، المانی، اسپانیایی، روسی و زبان شیرین پارسی پشتیبانی می کند.</b><br /> شما می توانید این افزونه را به زبان خودتان ترجمه کرده و یک نسخه ی حرفه ای افزونه را به صورت رایگان دریافت کنید. بدین منظور <a target='_blank' href='%s'>با ما تماس</a>  بگیرید.

en: All news and info
fa_IR: تمام اخبار و اطلاعات

en: Animation
fa_IR: انیمیشن

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply To
fa_IR: اعمال به

en: Attributes
fa_IR: صفت

en: Auto
fa_IR: خودکار

en: Available in PRO
fa_IR: موجود در نسخه حرفه ای

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Backup Plugin
fa_IR: افزونه Backup

en: Backup and Restore WordPress Plugin by Supsystic provides quick and unhitched DropBox, FTP, Amazon S3, Google Drive backup for your WordPress website.
fa_IR: افزونه بک آپ و بازگردانی بک آپ توسط Supsystic ، قابلیت دریافت فایل بک آپ و ذخیره آن در DropBox, FTP, Amazon S3, Google Drive  از طریق سایت وردپرسی شما میسر می سازد.

en: Base Clusterization
fa_IR: خوشه بندی (کلاستر بندی) اصلی

en: Be closer to your visitors and customers with Live Chat Support by Supsystic. Help you visitors, support them in real-time with exceptional Live Chat WordPress plugin by Supsystic.
fa_IR: به مشتریان و بازدید کننده گان با استفاده از چت زنده که توسط Supsystic پشتیبانی می شود، نزدیک تر شوید. با استفاده از افزونه Live Chat WordPress plugin by Supsystic به بازدید کننده گان خود کمک کنید و آنها را به صورت آنی پشتیبانی نمایید.

en: Bicycling Layer
fa_IR: خط عبور دوچرخه

en: Boost us
fa_IR: ما را بالا ببرید

en: Bottom Center
fa_IR: پایین-وسط

en: Bottom Left
fa_IR: پایین-راست

en: Bottom Right
fa_IR: پایین-راست

en: Bounce
fa_IR: پرش

en: Brands
fa_IR: برندها

en: By default double left click on map will zoom it in. But you can change this here.
fa_IR: در حالت پیشفرص بزرگنمایی روی نقشه با دبل کلیک چپ موس انجام میشود، اما شما میتوانید آن را اینجا تغییر دهید.

en: Can not create module directory. Try to set permission to
fa_IR: امکان ایجاد دارکتوری ماژول وجود ندارد. اقدام کنید برای ایجاد دسترسی های لازم

en: Can not detect import list type
fa_IR: نوع لیست وارد شده را نمیتوان شناسایی کرد

en: Can not find fields names
fa_IR: نمی توان فیلد نام را پیدا کرد

en: Can not send email - problem with send server
fa_IR: امکان ارسال ایمیل وجود ندارد- سرور ارسال ایمیل مشکل دارد

en: Cannot get image
fa_IR: امکان دریافت تصویر وجود ندارد

en: Cannot remove marker
fa_IR: امکان حذف نشانگر وجود ندارد

en: Cannot remove markers
fa_IR: امکان حذف نشانگرها وجود ندارد

en: Captcha for admin login
fa_IR: تصویر امنیتی برای ورود مدیر

en: Categories
fa_IR: دسته ها

en: Category ID
fa_IR: شناسه دسته

en: Category Title
fa_IR: عنوان دسته

en: Center on current opened marker
fa_IR: متمرکز کردن بر روی نشانگر های که در حال حاضر باز هستند

en: Center on current user location
fa_IR: متمرکز کردن بر روی موقعیت فعلی کاربر

en: Change street view control position on map
fa_IR: تغییر کنترل موقعیت نمایش خیابان روی نقشه

en: Change type control position on map
fa_IR: تغییر نوع کنترل موقعیت روی نقشه

en: Change zoom control position on map
fa_IR: تغییر موقعیت کنترل بزرگنمایی در نقشه

en: Check <a target='_blank' href='%s'>documentation</a> and FAQ section. If you can't solve your problems - <a target='_blank' href='%s'>contact us</a>.
fa_IR: <a target='_blank' href='%s'>مستندات</a>و بخش پرسش و پاسخ را بررسی کنید و اگر به جواب نرسیدید - <a target='_blank' href='%s'>با ما تماس بگیرید</a>.

en: Check It out
fa_IR: آن را بررسی کنید

en: Check all FAQs
fa_IR: مشاهده تمام سوالات متداول

en: Check files and directories write permissions
fa_IR: دسترسی نوشتن پوشه ها و فایل ها را بررسی کنید

en: Check out <a href='%s' target='_blank' class='button button-primary' data-statistic-code='hide'>our other Plugins</a>! Years of experience in WordPress plugins developers made that list unbreakable!
fa_IR: <a href='%s' target='_blank' class='button button-primary' data-statistic-code='hide'>افزونه های دیگر</a>  ما را بررسی کنید! سالها تجربه در توسعه افزونه های این لیست را شکست نا پذیر می کند!

en: Choose Icon
fa_IR: انتخاب ایکون

en: Choose marker category
fa_IR: دسته نشانگر را انتخاب کنید

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clear All
fa_IR: پاک کردن همه

en: Click to set field &quot;id&quot; and &quot;class&quot;
fa_IR: برای تنظیم شناسه و کلاس کلیک کنید

en: Clone selected
fa_IR: مورد مشابه انتخاب شده است

en: Cluster Area Size
fa_IR: اندازه ناحیه خوشه (کلاستر)

en: Cluster Icon
fa_IR: ایکون خوشه( کلاستر)

en: Code
fa_IR: کد

en: Coming Soon Plugin
fa_IR: افزونه Coming Soon

en: Coming soon page with drag-and-drop builder or under construction | maintenance mode to notify visitors and collects emails.
fa_IR: صفحه به زودی با صفحه ساز با  قابلیت کشیدن و رها کردن یا در دست تاسیس یا در حالت تعمیر برای اطلاع دادن به بازدید کننده گان و مشترکان ایمیل.

en: Contact Form Plugin
fa_IR: افزونه فرم تماس

en: Contact form
fa_IR: فرم تماس

en: Control view for map type - you can see it in left upper corner by default
fa_IR: کنترلر نمایش برای نوع نقشه- شما میتوانید به صورت پیشفرض این را در گوشه بالا سمت راست مشاهده کنید

en: Controls position
fa_IR: موقعیت کنترل

en: Controls type
fa_IR: نوع کنترلر

en: Cool WordPress plugins from supsystic.com developers. I tried %s - and this was what I need! #supsystic.com
fa_IR: افزونه وردپرس عالی از گروه توسعه دهنده  supsystic.com . من %s را آزمایش کردم و این همان چیزی است که می خواستم! #supsystic.com

en: Country
fa_IR: کشور

en: Create and manage beautiful data tables with custom design. No HTML knowledge is required.
fa_IR: ایجاد و مدیریت جداول داده زیبا یا طراحی شخصی. بدون نیاز به دانش HTML.

en: Create online membership community with custom user profiles, roles, FrontEnd registration and login. Members Directory, activity, groups, messages.
fa_IR: ایجاد انجمن اعضای آنلاین با پروفایل کاربری سفارشی، قوائد، ثبت نام و ورود به سیستم. فهرست کاربران، فعالیت ها، گروه ها، پیام ها.

en: Creating slideshows with Slider plugin is fast and easy. Simply select images from your WordPress Media Library, Flickr, Instagram or Facebook, set slide captions, links and SEO fields all from one page.
fa_IR: ایجاد اسلاید با افزونه Slider سریع و آسان است. به سادگی تصاویری از کتابخانه های وردپرس، فلیکر،Instagram یا فیس بوک را انتخاب کنید، زیرنویس اسلاید، لینک ها و زمینه های SEO را در یک صفحه تنظیم کنید.

en: Creation date
fa_IR: تاریخ ایجاد

en: Custom Map Controls
fa_IR: کنترلر شخصی سازی شده نقشه

en: Database error detected
fa_IR: خطایی در دیتابیس یافت شد

en: Database error. Please contact your developer.
fa_IR: خطا در دیتابیس، لطفا با پشتیبان هاست خود تماس بگیرید.

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default Icon
fa_IR: ایکون پیش فرض

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Figure
fa_IR: حذف تصویر

en: Delete Heatmap Layer
fa_IR: حذف لایه های گرمایی

en: Delete Map
fa_IR: حذف نقشه

en: Delete Marker
fa_IR: حذف نشانگرها

en: Delete markers
fa_IR: حذف نشانگرها

en: Delete selected
fa_IR: حذف انتخاب شده ها

en: Description
fa_IR: توضیح

en: Description Font Size
fa_IR: اندازه فونت توضیحات

en: Description Of Marker
fa_IR: توصیف نشانگر

en: Description of Shape
fa_IR: توصیف قالب

en: Destination
fa_IR: مقصد

en: Digital Publication Plugin
fa_IR: افزونه Digital Publication

en: Digital Publication WordPress Plugin by Supsystic for Magazines, Catalogs, Portfolios. Convert images, posts, PDF to the page flip book.
fa_IR: افزونه Digital Publication WordPress توسط Supsystic برای مجلات، کاتالوگ ها، نمونه کارها.  تبدیل تصاویر، پست ها، PDF به صفحات کتاب مصور.

en: Dimensions
fa_IR: ابعاد

en: Directions Button
fa_IR: کلید مسیرها

en: Disable WP Editor
fa_IR: غیر فعال کردن ویرایشگر وردپرس

en: Display all map markers - as list below Your map. This will help your users get more info about your markers and find required marker more faster.
fa_IR: نمایش تمامی نشانگر های نقشه - در یک لیست در زیر نقشه. این کار به کاربران شما کمک می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد نشانگر ها بدست آورده و سریع تر نشانگرهای مورد نیازشان را پیدا کند.

en: Display as image
fa_IR: نمایش به صورت تصویر

en: Display custom Google Maps. Set markers and locations with text, images, categories and links. Customize google map in a simple and intuitive way.
fa_IR: نمایش نقشه های گوگل سفارشی. تنظیم نشانگرها و مکان ها با متن، تصاویر، دسته ها و لینک ها. نقشه گوگل را به شیوه ساده و بصری سفارشی کنید.

en: Display the public transit network of a city on your map. When the Transit Layer is enabled, and the map is centered on a city that supports transit information, the map will display major transit lines as thick, colored lines.
fa_IR: نمایش شبکه حمل و نقل عمومی یک شهر بر روی نقشه شما. هنگامی که لایه حمل و نقل بر روی نقشه فعال باشد و نقشه بر روی شهری که از اطلاعات حمل نقل پشتبانی می کند، تنظیم شده باشد، بر روی نقشه اطلاعات مهم خطوط حمل و نقل نمایش داده می شود.

en: Displays Most Viewed Products
fa_IR: نمایش محصولات برتز

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Double click to zoom
fa_IR: بزرگنمایی با دبل کلیک

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Draggable
fa_IR: قابل کشیدن

en: Drop
fa_IR: رها کردن

en: Dropdown Menu
fa_IR: منوی کشویی

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Email
fa_IR: رایانامه

en: Empty data in file
fa_IR: داده خالی در فایل

en: Empty data to save option
fa_IR: داده ای برای ذخیره وجود ندارد

en: Empty or Invalid Map ID
fa_IR: نقشه ای وجود ندارد یا شناسه اشتباه است

en: Empty or invalid ID
fa_IR: چیزی وجود ندارد، ممکن است شناسه اشتباه باشد

en: Empty or invalid marker ID
fa_IR: نشانگری وجود ندارد یا شناسه اشتباه است

en: Empty url
fa_IR: لینک خالی است

en: Enable KML layers filter
fa_IR: فعال سازی فیلتر لایه KML

en: Enable for Membership
fa_IR: فعال سازی برای اعضاء

en: Enable or disable possibility to drag your map using mouse
fa_IR: فعال یا غیر فعال سازی قابلیت کشیدن نقشه با استفاده از موس

en: Enable promo link
fa_IR: نمایش آدرس سایت ما در زیر نقشه

en: Enter KML file URL
fa_IR: لینک فایل KML را وارد کنید

en: Error Activate module
fa_IR: خطا در فعال سازی ماژول

en: Error Activating module
fa_IR: خطا در فعال سازی ماژول

en: Error Deactivation module
fa_IR: خطا در غیر فعال کردن ماژول

en: Error inside google maps plugin.
fa_IR: خطایی در داخل افزونه نقشه گوگل رخ داد.

en: Error module ID
fa_IR: خطا در شناسه ماژول

en: Export
fa_IR: اکسپورت

en: External plugin directory
fa_IR: دارکتوری افزونه خارجی

en: FAQ and Documentation
fa_IR: سوالات متداول و مستندات

en: Featured Plugins
fa_IR: افزونه های برجسته

en: Figure Description
fa_IR: توضیحات تصویر

en: Figure Name
fa_IR: نام تصویر

en: Figure Type
fa_IR: نوع شکل

en: Figure's points list: you can search the point by address (just start typing in Address field), type the Latitude and Longitude of point in appropriate fields or activate Add by Click button, and then draw figure on the map by clicking on it. Important! You must deactivate Add by Click button after ending of the draw.
fa_IR: لیست نقاط اشکال:شما میتوانید نقاط را با آدرس جستوجو کنید(برای این کار شروع به تایپ کردن آدرس در فیلد آدرس کنید) عرض و طول جغرافیایی نقطه را در فیلد اختصاصی تایپ کنید یا افزودن را با کلیک کردن بر روی کلید فعال کنید، و سپس شکل را بر روی نقشه با کلیک کردن بر روی آن رسم کنید. مهم! شما باید بعد از رسم شکل ، کلیک افزودن را غیر فعال کنید.

en: Figures
fa_IR: تصاویر

en: File not found
fa_IR: فایل پیدا نشد

en: File should contain more then 1 row, at least 1 row should be for headers
fa_IR: فایل حداقل باید دارای یک سطر باشد، دست کم یک سطر باید در هدر وجود داشته باشد

en: File uploaded with error code %s
fa_IR: فایل با کد خطای %s بارگذاری شد

en: Fill Color
fa_IR: رنگ داخلی

en: Fill Opacity
fa_IR: شفافیت داخلی

en: For allotted time (minutes)
fa_IR: برای تخصیص زمان (دقیقه)

en: Full Features List
fa_IR: لیست کامل ویژگی ها

en: Full Screen Button
fa_IR: کلید تمام صفحه

en: General
fa_IR: عمومی

en: Get 300+ Themes with PRO
fa_IR: +300قالب با نسخه حرفه ای

en: Get it now!
fa_IR: همین حالا دریافت کنید!

en: Get plugins bundle today and save over 80%
fa_IR: تمام افزونه ها را با 80 درصد تخفیف تهیه کنید.

en: Go
fa_IR: برو

en: Google Map
fa_IR: نقشه گوگل

en: Google Map Theme
fa_IR: قالب نقشه گوگل

en: Has Tab
fa_IR: تب دارد

en: Heatmap
fa_IR: نقشه گرمایی

en: Heatmap ID
fa_IR: شناسه نقشه گرمایی

en: Heatmap Layer
fa_IR: لایه های نقشه گرمایی

en: Heatmap Layer points opacity
fa_IR: میزان شفافیت نقطه های لایه های نقشه گرمایی

en: Heatmap Layer points radius in pixels
fa_IR: شعاع نقطه های لایه های نقشه گرمایی به پیکسل

en: Heatmap coordinates list
fa_IR: لیست مختصات نقشه گرمایی

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Height of info window
fa_IR: ارتفاع پنجره اطلاعات

en: Hide Countries
fa_IR: مخفی کردن کشورها

en: Hide POI
fa_IR: مخفی کردن POI

en: Hide Sublayers at KML filter
fa_IR: مخفس کردن زیر لایه های فیلتر KML

en: Hide Tooltips of Markers
fa_IR: مخفی کردن Tooltip های نشانگرها

en: Hide all administrative data about countries: names, borders etc.
fa_IR: مخفی کردن تمام داده های مدیریتی شامل کشورها، نام ها و... .

en: Hide description on mouse leave
fa_IR: توضیحات هنگامی که موس در اطراف آن قرار نگرفت، مخفی شود

en: Hide description when mouse leaves the marker area
fa_IR: توضیحات هنگامی که موس از محدوده نشانگر ها خارج شد، مخفی شود

en: Hide directory files listing
fa_IR: مخفی سازی لیست کننده فایل های دایرکتوری

en: Hide the Points Of Interest - landmark or other object, the marked points on the map, for example: hotels, campsites, fuel stations etc.
fa_IR: مخفی کردن نقاط بناهای تاریخی-مذهبی یا دیگر اجزا، نقطه های نشانگذاری شده بر روی نقشه مانند : هتل، مکان های تفریحی و پمپ بنزین و ... .

en: Hide the tooltips, which displayed by mouse hover on markers' icons.
fa_IR: مخفی کردن tooltip ها هنگامی که موس در محدوده ایکون آنها قرار میگیرد.

en: Horizontal Bar
fa_IR: نوار افقی

en: How to add map in popup window?
fa_IR: چگونه میتوان نقشه را به پنجره popup  اضافه کرد؟

en: How to add map into the site content?
fa_IR: چگونه میتوان نقشه را به محتوای سایت اضافه کرد؟

en: How to create Google Maps API Key?
fa_IR: نحوه ساخت کلید  Google Maps API  چگونه است؟

en: How to get PRO version of plugin for FREE?
fa_IR: چگونه می توان نسخه حرفه ای افزونه را رایگان دریافت کرد؟

en: How to use Google Maps Easy Widget?
fa_IR: نحوه استفاده از ابزارک  Google Maps Easy چگونه است؟

en: How to zoom and center the initial map on markers?
fa_IR: چگونه میتوان نقشه را بزرگ کرد و بر روی نشانگر ها رفت؟

en: Html options
fa_IR: گزینه های HTML

en: Hybrid
fa_IR: ترکیبی

en: I already did
fa_IR: قبلا انجام دادم

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Icon
fa_IR: ایکون

en: Icon no found
fa_IR: ایکون پیدا نشد

en: Id of Marker's group
fa_IR: شناسه گروه نشانگرها

en: If there is no image tag in the marker description - this image will be used for displaying in the map's markers list
fa_IR: اگر تصویری برای توضیحات نشانگر وجود نداشته باشد، این تصویر در لیست نمایشگر ها برای نمایش استفاده می شود

en: If you are newbie - check all features on that page, if you are guru - please correct us.
fa_IR: اگر شما تازه کار هستید،تمام ویژگی ها را در این صفحه بررسی کنید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

en: If you have many markers - you can have a problems with viewing them when zoom out for example: they will just cover each-other. Marker clusterization can solve this problem by grouping your markers in groups when they are too close to each-other.
fa_IR: هنگامی که تعداد زیادی نشانگر داشته باشید، هنگام مشاهده آنها در حالت بزرگنمایی با مشکل روبرو خواهید شد. مثلا یکی از مشکلات این است که نشانگر ها روی هم می افتند. خوشه بندی نشانگر ها این مشکل را با دسته بندی آنها حل میکند . در این حالت با نمایش داده شدن هر گروه، گروه دیگر بسته شده و از شلوغی صفحه و روی هم رفتن توضیحات جلوگیری میشود.

en: Image height (in px)
fa_IR: ارتفاع تصویر  (in px)

en: Image width (in px)
fa_IR: عرض تصویر (in px)

en: Import
fa_IR: ایمپورت

en: Improve Free version
fa_IR: ارتقاء نسخه رایگان

en: Info Window
fa_IR: پنجره اطلاعات

en: Information was saved. Thank you!
fa_IR: اطلاعات ذخیره شده، متشکریم!

en: Insert to Contact Form
fa_IR: افزودن به فرم تماس

en: Install %s failed
fa_IR: نصب %s انجام نشد

en: Invalid %s
fa_IR: %s نامعتبر

en: Invalid ID
fa_IR: شناسه اشتباه

en: Invalid Map ID
fa_IR: شناسه نقشه اشتباه است

en: Invalid Marker ID
fa_IR: شناسه نشانگر اشتباه است

en: Invalid XML file
fa_IR: فایل XML نا معتبر است

en: Invalid length for %s, max length is %s
fa_IR: طول وارد شده برای  %s نامعتبر است، حداکثر مقدار برابر %s می باشد

en: Invalid numeric value for %s
fa_IR: مقدار عددی وارد شده برای %s نامعتبر است

en: It's never been so easy to create and manage pricing and comparison tables with table builder. Any element of the table can be customise with mouse click.
fa_IR: ساخت و مدیریت جداول قیمت گذاری و مقایسه، با سازنده جدول آسانتر از این نیست. هر عنصر جدول می تواند با کلیک ماوس سفارشی شود.

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Latitude
fa_IR: عرض جغرافیایی

en: Latitude for your marker
fa_IR: عرض جغرافیایی برای نشانگر شما

en: Left Bottom
fa_IR: چپ-پایین

en: Left Center
fa_IR: چپ وسط

en: Left Top
fa_IR: چپ-بالا

en: Line Color
fa_IR: رنگ خط

en: Line Opacity
fa_IR: شفافیت خط

en: Line Weight
fa_IR: عرض خط

en: Link for opening by click on the marker
fa_IR: لینک برای باز شدن با کلیک کردن روی نشانگر

en: Live Chat Plugin
fa_IR: افزونه Live Chat

en: Logged In Users Only
fa_IR: فقط برای کاربران وارد شده

en: Longitude
fa_IR: طول جغرافیایی

en: Longitude for your marker
fa_IR: طول جغرافیایی برای نشانگرهای شما

en: Main page Go here!!!!
fa_IR: صفحه اصلی از اینجا می رود!!!

en: Make your map unique with our Map Themes, just try to change it here - and you will see results on your Map Preview.
fa_IR: نقشه خود را با استفاده از قالب های نقشه ما منحصر بفرد کنید، قالب را اینجا تغییر دهید و نتیجه را در پیشنمایش نقشه مشاهده کنید.

en: Map
fa_IR: نقشه

en: Map Center
fa_IR: مرکز نقشه

en: Map Height
fa_IR: ارتفاع نقشه

en: Map Id
fa_IR: شناسه نقشه

en: Map Name
fa_IR: نام نقشه

en: Map Stylization
fa_IR: سَبک نمایش نقشه

en: Map Width
fa_IR: عرض نقشه

en: Map Zoom
fa_IR: بزرگنمایی نقشه

en: Map data not found
fa_IR: داده های نقشه پیدا نشد

en: Map not found
fa_IR: نقشه پیدا نشد

en: Map shortcode
fa_IR: کد کوتاه نقشه

en: Map type control
fa_IR: نوع کنترل نقشه

en: Map will be displayed as image at sidebar, on click - will be opened in popup
fa_IR: نقشه به صورت یک تصویر در اسلایدر نمایش داده خواهد شد و با کلیک کردن بر رویش، در پنجره popup نمایش داده می شود

en: Map with ID %d not found
fa_IR: نقشه با شناسه %d وجود ندارد

en: Maps
fa_IR: نقشه ها

en: Maps Import / Export
fa_IR: ایمپورت/اکسپورت نقشه ها

en: Maps from %s - %s
fa_IR: نقشه ها از %s - %s

en: Marker Address
fa_IR: آدرس نشانگر

en: Marker Categories
fa_IR: دسته بندی نشانگر

en: Marker Category
fa_IR: دسته نشانگر

en: Marker Category data not found
fa_IR: اطلاعات دسته نشانگر پیدا نشد

en: Marker Description
fa_IR: توضیحات نشانگر

en: Marker ID
fa_IR: شناسه نشانگر

en: Marker Link
fa_IR: آدرس نشانگر

en: Marker List Default Image
fa_IR: تصویر پیش فرض لیست نشانگر

en: Marker Name
fa_IR: نام نشانگر

en: Marker Not Found
fa_IR: نشانگر پیدا نشد

en: Marker name
fa_IR: نام نشانگر

en: Markers
fa_IR: نشانگرها

en: Markers Clusterization
fa_IR: خوشه بندی نشانگرها

en: Markers List
fa_IR: لیست نشانگرها

en: Markers List Color
fa_IR: رنگ لیست نشانگر

en: Markers from %s
fa_IR: نشانگر ها از %s

en: Max Zoom Level
fa_IR: بیشترین حد بزرگنمایی

en: Max marker's count
fa_IR: حداکثر شمارش نشانگرها

en: Message
fa_IR: پیغام

en: Message field is required.
fa_IR: پیغامی وارد نشده.

en: Method
fa_IR: روش

en: Min Zoom Level
fa_IR: کمترین حد بزرگنمایی

en: Missing File
fa_IR: فایل معیوب

en: Module Update Failed
fa_IR: به روز رسانی ماژول با شکست مواجه شد

en: Module Updated
fa_IR: ماژول بارگذاری شد

en: More info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: More plugins for your WordPress site here!
fa_IR: اینجا افزونه های بیشتری برای سایت وردپرسی شما وجود دارد!

en: Mouse wheel to zoom
fa_IR: استفاده از هرزگرد (ویل) موس برای بزرگنمایی

en: Move files for %s failed
fa_IR: انتقال فایل  %s شکست خورد

en: Name
fa_IR: نام

en: New
fa_IR: جدید

en: News
fa_IR: اخبار

en: Newsletter Plugin
fa_IR: افزونه Newsletter

en: No
fa_IR: خیر

en: No Map Found
fa_IR: نقشه ای یافت نشد

en: No Marker Category Found
fa_IR: دسته ای برای نشانگر پیدا نشد

en: No XML file were found
fa_IR: فایل XML یافت نشد

en: No modules were found in XML file
fa_IR: ماژولی در فایل XML پیدا نشد

en: None
fa_IR: هیچ

en: Nope, maybe later
fa_IR: نه، شاید بعدا

en: Not selected
fa_IR: انتخاب نشده

en: Nothing to update
fa_IR: چیزی برای به روزرسانی وجود ندارد

en: Notice
fa_IR: اعلان

en: OFF
fa_IR: خاموش

en: ON
fa_IR: روشن

en: Ok, you deserve it
fa_IR: باشه، انجام میدم

en: On frontend map will be centered on current user location.
fa_IR: در نقشه بر روی موقعیت فعلی کاربر متمرکز خواهد شد.

en: On frontend the map will be centered on current marker with opened info window.
fa_IR: در هنگام نمایش، متن بر روی نشانگر فعلی که پنجره اطلاعات آن باز شده، متمرکز می شود.

en: One of the best plugin for creating Contact Forms on your WordPress site. Changeable fonts, backgrounds, an option for adding fields etc.
fa_IR: یکی از بهترین افزونه ها برای ایجاد فرم های تماس در سایت WordPress شما. فونت های قابل تغییر، پس زمینه، گزینه ای برای اضافه کردن زمینه ها و غیره.

en: Opacity
fa_IR: شفافیت

en: Open in new window
fa_IR: باز کردن در پنجره جدید

en: Open marker description by mouse hover
fa_IR: توضیحات هنگامی که موس در اطراف آن قرار گرفت باز شود

en: Open marker description when map load
fa_IR: توضیحات نشانگر بعد از بارگذاری نقشه باز شود

en: Operations
fa_IR: اپراتورها

en: Other
fa_IR: سایر

en: Overview
fa_IR: پیشخوان

en: PHP code
fa_IR: کد php

en: PRO
fa_IR: حرفه ای

en: PRO Features
fa_IR: ویژگی های نسخه حرفه ای

en: PRO option
fa_IR: گزینه حرفه ای

en: Parameters of markers / shapes info-window PopUp
fa_IR: پارامتر های نشانگر/ شکل پنجره اطلاعات PopUp

en: Path of icon file
fa_IR: مسیر فایل ایکون

en: Percent
fa_IR: درصد

en: Photo Gallery Plugin
fa_IR: افزونه Photo Gallery

en: Photo Gallery Plugin with a great number of layouts will help you to create quality respectable portfolios and image galleries.
fa_IR: افزونه Photo Gallery با تعداد زیادی طرح به شما برای ایجاد طرح های با کیفیت و گالری عکس. کمک خواهد کرد.

en: Pixels
fa_IR: پیکسل

en: Please be advised that this option is available only in <a target='_blank' href='%s'>PRO version</a>. You can <a target='_blank' href='%s' class='button'>Get PRO</a> today and get this and other PRO option for your Maps!
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که این گزینه فقط در <a target='_blank' href='%s'>نسخه حرفه ای</a>  وجود دارد. شما میتوانید همین امروز<a target='_blank' href='%s' class='button'> نسخه حرفه ای</a> را تهیه کرده و این گزینه ی حرفه ای را در Maps خود استفاده کنید!

en: Please don't send contact requests so often - wait for response for your previous requests.
fa_IR: لطفا از ارسال درخواست های تکراری پرهیز کرده و منتظر دریافت پاسخ درخواست های قبلی خود باشید.

en: Please enter %s
fa_IR: لطفا مقدار %s را وارد کنید

en: Please enter Map Name
fa_IR: لطفا نام نقشه را وارد کنید

en: Please enter Marker Category
fa_IR: لطفا دسته نشانگر را انتخاب کنید

en: Please enter marker name
fa_IR: لطفا نام نشانگر را وارد کنید

en: Please enter valid email address
fa_IR: لطفا یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید

en: Please select %s
fa_IR: لطفا %s را انتخاب کنید

en: Please, check your Map Shortcode.
fa_IR: لطفا کد کوتاه نقشه خود را بررسی کنید.

en: Please, post url
fa_IR: لطفا آدرس را ارسال کنید

en: Please, set your own Google API key in Google Maps Easy plugin <a href='%s'>Settings</a>! More info about Maps and API keys you can find <a href='%s' target='_blank'>here</a>.
fa_IR: لطفا کلید API گوگل خود را در <a href='%s'>تنظیمات</a> افزونه Google Maps Easy وارد کنید! اطلاعات بیشتر در باره نقشه و کلید API را میتوانید در <a href='%s' target='_blank'>اینجا </a> مشاهده نمایید.

en: Plugin options
fa_IR: گزینه های پلاگین

en: Points
fa_IR: نقطه ها

en: Points Count
fa_IR: شمارنده نقاط

en: Polyline
fa_IR: چند ضلعی

en: Popup Plugin
fa_IR: افزونه Popup

en: Print Button
fa_IR: کلید چاپ

en: Radius
fa_IR: شعاع

en: Remove
fa_IR: Eliminar

en: Remove KML field
fa_IR: حذف فیلد KML

en: Remove Point
fa_IR: پاک کردن نقطه

en: Report a bug
fa_IR: گزارش خطا

en: Require a new functionality
fa_IR: نیاز به قابلیت جدید

en: Right Bottom
fa_IR: راست-پایین

en: Right Center
fa_IR: راست-وسط

en: Right Top
fa_IR: راست بالا

en: Road Map
fa_IR: نقشه جاده ای

en: Round
fa_IR: رند

en: Rounded edges
fa_IR: گوشه های رند شده

en: Satellite
fa_IR: ماهواره ای

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save Figure
fa_IR: ذخیره تصویر

en: Save Heatmap Layer
fa_IR: ذخیره لایه های گرمایی

en: Save Map
fa_IR: ذخیره نقشه

en: Save Marker
fa_IR: ذخیره نشانگر

en: Save all options
fa_IR: ذخیره تمام گزینه ها

en: Search
fa_IR: جستوجو

en: Search Country
fa_IR: جستوجوی کشور

en: Search by name
fa_IR: جستوجو بر اساس نام

en: Search your location by address, just start typing here
fa_IR: جستوجوی موقعیت با آدرس، شروع به تایپ کنید

en: Select
fa_IR: انجام شد

en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

en: Select Contact Form
fa_IR: انتخاب فرم تماس

en: Select Markers List type
fa_IR: انتخاب نوع لیست نشانگر ها

en: Select map
fa_IR: انتخاب نقشه

en: Selected
fa_IR: انتخاب شده

en: Send email
fa_IR: ارسال ایمیل

en: Send information about what plugin options you prefer to use, this will help us make our solution better for You.
fa_IR: ارسال اطلاعات مروبطه به تنظیمات مورد استفاده شما برای پلاگین، ما را در بهبود افزونه و بهتر کردن آن یاری میدهد.

en: Send usage statistics
fa_IR: ارسال اطلاعات استفاده

en: Server Settings
fa_IR: تنظیمات سرور

en: Set coords, separated by semicolons or marker id
fa_IR: تنظیم پوشش، با استفاده از ویرگول (انگلیسی ) یا شناسه نمایشگر، جدا کنید

en: Set zoom level from 1 to 21
fa_IR: مقدار بزرگنمایی را از 1 تا 21 تنظیم کنید

en: Sets the grid size of cluster. The higher the size - the more area of capture the markers to the cluster.
fa_IR: اندازه شبکه (خانه) خوشه (کلاستر) را تنظیم کنید. اندازه بیش از حد- ناحیه بیشتری از نشانگر های گرفته شده را به کلاستر می برد.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Shape ID
fa_IR: شناسه قالب

en: Shape coordinates list
fa_IR: لیست مختصات قالب

en: Shape name
fa_IR: نام قالب

en: Shape type
fa_IR: نوع قالب

en: Shortcode will appear after you save map.
fa_IR: کد کوتاه بعد از ذخیره نقشه نمایش داده می شود.

en: Show alternate routes
fa_IR: نمایش مسیرهای فرعی

en: Show description by default
fa_IR: در حالت عادی توضیحات نمایش داده شود

en: Show description by mouse hover
fa_IR: توضیحات هنگامی که موس در اطراف آن قرار گرفت نمایش داده شود

en: Show markers list with your map on frontend
fa_IR: نمایش لیست نشانگر ها با نقشه

en: Show route data
fa_IR: نمایش اطلاعات مسیر

en: Show route steps
fa_IR: نمایش مراحل مسیر

en: Skip
fa_IR: نادیده بگیر

en: Slider
fa_IR: اسلایدر

en: Slider - Title and Img
fa_IR: اسلایدر - عنوان و تصویر

en: Slider Plugin
fa_IR: افزونه Slider

en: Slider Table
fa_IR: جدول اسلایدر

en: Slider Vertical - Title and Description
fa_IR: اسلایدر عمودی - عنوان و توضیحات

en: Slider Vertical - Title and Img
fa_IR: اسلایدر عمودی - عنوان و تصاویر

en: So check full features list <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
fa_IR: همچنین لیست ویژگی ها را بررسی کنید <a target='_blank' href='%s'>here</a>.

en: Social share buttons to increase social traffic and popularity. Social sharing to Facebook, Twitter and other social networks.
fa_IR: دکمه اشتراک گذاری اجتماعی برای افزایش ترافیک و محبوبیت اجتماعی. اشتراک اجتماعی به فیس بوک، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی.

en: Sometimes you need to disable possibility to zoom your map using mouse wheel. This can be required for example - if you need to use your wheel for some other action, for example scroll your site even if mouse is over your map.
fa_IR: گاهی وقت ها نیاز است تا بزرگنمایی نقشه با استفاده از هرزگرد (ویل) موس غیر فعال شود . مثلا در زمانی که شما نیاز دارید تا از هرزگر برای کار های دیگری نظیر جابجای نقشه استفاده کنید.

en: Sort Order
fa_IR: نحوه مرتب سازی

en: Spread the word!
fa_IR: کلمات را منتشر کنید!

en: Square
fa_IR: مربع

en: Standard Zoom control will not displaying for this map, because the Custom Map Controls option enabled now.
fa_IR: کنترل بزرگنمایی استاندارد روی نقشه نمایش داده نخواهد شد، زیرا کنترلر شخصی سازی شده بر روی نقشه فعال است.

en: Street view control
fa_IR: کنترل نمایش خیابان

en: Street view control usually is located on right lower corner of your map
fa_IR: کنترلر نمایش خیابان معمولا در کوشه بالا سمت چپ نقشه شما قرار میگیرد

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Subject field is required.
fa_IR: موضوع وارد نشده است.

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Supsystic Newsletter plugin for automatic mailing of your letters. You will have no need to control it or send them manually. No coding, hard skills or long hours of customizing are required.
fa_IR: افزونه خبرنامه Supsystic برای ارسال خودکار نامه های شما. شما لازم نیست که آن را کنترل کنید یا آنها را به صورت دستی ارسال کنید. بدون برنامه نویسی، مهارت های سخت و یا ساعت های طولانی سفارشی سازی.

en: Tax Rate
fa_IR: نرخ مالیات

en: Terrain
fa_IR: زمینی

en: Text color
fa_IR: رنگ متن

en: The Best WordPress PopUp option plugin to help you gain more subscribers, social followers or advertisement. Responsive pop-ups with friendly options.
fa_IR: بهترین افزونه PopUp وردپرس برای کمک به شما برای به دست آوردن مشترکین بیشتر ، دنبال کننده گان شبکه های اجتماعی یا تبلیغات. PopUp واکنشگرا با گزینه های دوستانه.

en: There are no configuration options for this module
fa_IR: برای این ماژول تنظیمات اختیاری اینجا وجود ندارد

en: There are so many features, so we can't post it here. Like
fa_IR: اینجا ویژگی های زیادی وجود دارد که ما نمی توانیم تمام آنها را ذکر کنیم، مانند

en: There is a few different ways to zoom and centralize map. The easiest one is to drag your map using mouse - 'Draggable' option must be enabled, or with pan controller help in live preview. <a href='http://supsystic.com/how-to-zoom-and-center-the-initial-map-on-markers/'>Read more...</a>
fa_IR: اینجا چند راه مختلف برای بزرگنمایی و متمرکز کردن نقشه وجود دارد.
     یکی از ساده ترین آنها کشیدن نقشه با استفاده از ماوس است - گزینه 'قابل جابجایی' باید فعال باشد، یا قلم کنترل در حالت پیش نمایش زنده به شما کمک میکند.<a href='http://supsystic.com/how-to-zoom-and-center-the-initial-map-on-markers/' title='How to zoom and center Google Map'>اطلاعات بیشتر</a>

en: There was some problem while trying to retrieve our news, but you can always check all list <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
fa_IR: اینجا مشکلی در دریافت اخبار ما وجود دارد، اما شما میتوانید آنها در <a target='_blank' href='%s'>اینجا </a> بررسی کنید.

en: This is first start up of the %s plugin.
fa_IR: این اولین بار است که افزونه %s اجرا می شود.

en: This option is available in <a target='_blank' href='%s'>PRO version</a> only, you can get it <a target='_blank' href='%s'>here.</a>
fa_IR: این قابلیت مخصوص نسخه ی <a target='_blank' href='%s'> حرفه ای</a> است، شما میتوانید آن را از <a target='_blank' href='%s'>اینجا</a> دریافت کنید.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Title Font Size
fa_IR: اندازه فونت عنوان

en: To add Heatmap Layer points you need to activate Add Points button and draw each point by click on map. To remove points you need to activate Remove Points button and delete necessary point by click on it or just click on Delete Heatmap Layer button to remove all Heatmap Layer points. Important! You must to deactivate Add by Click and Remove by Click buttons after ending of the add / remove points.
fa_IR: برای قرار دادن نقاط لایه گرمایی شما نیاز دارید کلید افزودن نقطه را فعال کرده و نقاط مورد نیاز را با کلیک کردن بر روی نقشه رسم کنید. برای حذف کردن نقطه شما نیاز دارید تا کلید حذف نقاط را فعال کرده و نقاط لازم را با کلیک کردن بر روی آنها حذف کنید شما همچنین میتوانید بر روی کلید حذف لایه گرمایی کلیک کرده و تمامی نقاط لایه گرمایی را حذف کنید. مهم! شما باید کلید های افزودن با کلیک و حذف کردن با کلیک را بعد از افزودن یا حذف کردن نقاط، غیر فعال کنید.

en: Top Center
fa_IR: بالا-وسط

en: Top Left
fa_IR: بالا-چپ

en: Top Right
fa_IR: بالا-راست

en: Topic
fa_IR: مبحث

en: Traffic Layer
fa_IR: لایه ترافیک

en: Transit Layer
fa_IR: لایه حمل و نقل

en: Translation
fa_IR: ترجمه

en: Turned Off %s
fa_IR: خاموش کردن %s

en: Turned On %s
fa_IR: روشن کردن %s

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type of your figure:<br /><br /><b>Polyline</b> - a series of straight segments on the map.<br /><br /><b>Polygon</b> - area enclosed by a closed path (or loop), which is defined by a series of coordinates.<br /><br /><b>Circle</b> - circle shape,defined by center coordinates and radius.
fa_IR: نوع اشکال شما:<br /><br /><b>چند ضلعی</b> - تعدادی از قطعات مستقیم پشت سر هم روی نقشه<br /><br /><b>Polygon </b>یک ناحیه احاطه شده با یک مسیر بسته (یا حلقه) که با یک سری مختصات تعیین شده است<br /><br /><b>دایره </b>- شکل دایره ای، مشخص شده با مختصات مرکز و شعاع.

en: Uncategorized
fa_IR: فاقد دسته بندی

en: Upload
fa_IR: آپلود

en: Upload Icon
fa_IR: بارگذاری ایکون

en: Usage id
fa_IR: شناسه  استفاده

en: Use limits for marker's adding
fa_IR: استفاده از محدودیت برای قرار دادن نشانگر

en: User API key
fa_IR: کلید API  کاربر

en: User role can use plugin
fa_IR: کاربران طبق قاعده میتوانند از افزونه استفاده کنند

en: User who created marker
fa_IR: کاربرانی که میتوانند نشانگر ایجاد کنند

en: User with next roles will have access to whole plugin from admin area.
fa_IR: کاربران با قوانین بعدی، قابلیت دسترسی به محیط افزونه در محیط مدیریت را خواهند داشت.

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Value Type
fa_IR: نوع متغیر

en: Version
fa_IR: نسخه ی

en: Video tutorial
fa_IR: فیلم آموزشی

en: Visits Count
fa_IR: شمارنده بازدید

en: We are trying to make our plugin better for you, and you can help us with this. Just check this option - and small promotion link will be added in the bottom of your Google Maps. This is easy for you - but very helpful for us!
fa_IR: ما میتوانیم این افزونه را برای شما بهتر از این کنیم و جهت انجام این کار به کمک شما نیاز داریم. شما می توانید با تیک زدن گزینه زیر و قرار دادن یک لینک کوچک در زیر نقشه گوگل سایتتان ما را به دیگران معرفی کنید. این اقدام کوچک از جانب شما کمک بزرگی به ما می کند!

en: Website
fa_IR: وب سایت

en: Welcome to
fa_IR: خوش آمدید به

en: What to do next? Check below section
fa_IR: در ادامه قصد انجام چه کاری را دارید؟ بخش زیر را بررسی کنید

en: Widget Map height
fa_IR: ارتفاع ابزارک نقشه

en: Widget Map width
fa_IR: عرض ابزارک نقشه

en: Width
fa_IR: عرض

en: Width of info window
fa_IR: عرض پنجره اطلاعات

en: Write here all text, that you want to appear in marker info-window PopUp
fa_IR: تمامی متن های که میخواهید در پنجره PopUp مربوط به اطلاعات نشانگر ها نمایش داده شود را اینجا وارد کنید

en: Write here all text, that you want to appear in shape info-window PopUp
fa_IR: تمامی متن های که میخواهید در پنجره PopUp مربوط به اطلاعات شکل نمایش داده شود را اینجا وارد کنید

en: X coordinate of marker (lng)
fa_IR: مختصات X نشانگر(lng)

en: Y coordinate of marker (lat)
fa_IR: مختصات Y نشانگر(lat)

en: Yes
fa_IR: بله

en: You can add a map in popup window by inserting map shortcode in any popup text field. Learn more about how to do this <a href='http://supsystic.com/add-map-in-popup-window/'>here</a>.
fa_IR: شما میتوانید نقشه را در پنجره popup با استفاده از کد کوتاه نقشه قرار دهید. اطلاعات بیشتر در این مورد را <a href='http://supsystic.com/add-map-in-popup-window/'>اینجا</a> مشاهده کنید.

en: You can add a map in the site content via shortcode or php code. Learn more about how to do this <a href='http://supsystic.com/add-map-into-site-content/'>here</a>.
fa_IR: شما می توانید یک نقشه را با استفاده از کد کوتاه یا کد php به محتوای سایتتان اضافه کنید. اطلاعات بیشتر در این مورد را <a href='http://supsystic.com/add-map-into-site-content/'>اینجا</a> مشاهده کنید.

en: You can select your Google Map theme - Road Map, Hybrid, Satellite or Terrain - here. By default your map will have Road Map Google maps theme.
fa_IR: شما میتوانید قالب نقشه را انتخاب کنید، نمایش زمینی، جاده ای ، ماهواره ای یا ترکیبی در اینجا قابل انتخاب است، در حالت عادی نقشه در قالب مسیری نمایش داده میشود.

en: You can set your info window background color here
fa_IR: شما میتوانید رنگ پس زمینه پنجره اطلاعات را در اینجا تغییر دهید

en: You can set your info window description font size here
fa_IR: شما میتوانید اندازه فونت توضیحات پنجره اطلاعات را در اینجا تغییر دهید

en: You can set your info window title color here
fa_IR: شما میتوانید رنگ عنوان پنجره اطلاعات را در اینجا تغییر دهید

en: You can set your info window title font size here
fa_IR: شما میتوانید اندازه فونت عنوان پنجره اطلاعات را در اینجا تغییر دهید

en: You can use your own Google API key, check the <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>instruction</a> how to create it. To use plugin's default API key leave this field blank.
fa_IR: شما می توانید از کلید API گوگل خودتان استفاده کنید. برای اگاهی از نحوه ایجاد آن مطالب <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'> این صفحه</a>  را بخوانید. برای استفاده از API پیش فرض پلاگین، این فیلد را خالی بگذارید.

en: You have an incredible opportunity to get PRO version for free. Make Translation of plugin! It will be amazing if you take advantage of this offer! More info you can find here <a target='_blank' href='%s'>Get PRO version of any plugin for FREE'</a>
fa_IR: شما میتوانید نسخه حرفه ای را به صورت رایگان دریافت نمایید، برای اینکار افزونه را به زبان خودتان ترجمه کرده و از این پیشنهاد استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در این مورد را میتوانید در اینجا  مشاهده کنید. <a target='_blank' href='%s'>'Get PRO version of any plugin for FREE'</a>

en: You have no Maps for now. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Create</a> your first Map!
fa_IR: در حال حاضر نقشه ای وجود ندارد ، <a href='%s' style='font-style: italic;'>اولین نقشه را</a>  ایجاد کنید!

en: You have no Marker Categories for now. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Create</a> your first Marker Category!
fa_IR: در حال حاضر دسته بندی برای نشانگر وجود ندارد،<a href='%s' style='font-style: italic;'>اولین </a>دسته بندی خود را ایجاد کنید!

en: You have no brands
fa_IR: شما برندی ندارید

en: You have no categories
fa_IR: شما دسته بندی ای ندارید

en: You have no maps
fa_IR: شما نقشه ای ندارید

en: You have no maps for now.
fa_IR: در حال حاضر شما نقشه ای ندارید.

en: You have no markers for now.
fa_IR: در حال حاضر شما نشانگری ندارید.

en: You have no permissions to view this page
fa_IR: شما دسترسی لازم برای دیدن این صفحه ندارید

en: You must select a valid category.
fa_IR: شما باید یک دسته معتبر را انتخاب کنید.

en: Your e-mail field is required.
fa_IR: آدرس رایانامه الزامی است.

en: Your email was send, we will try to respond to you as soon as possible. Thank you for support!
fa_IR: ایمیل شما ارسال شد، ما به زودی به شما پاسخ خواهیم داد. از تماس شما متشکریم!

en: Your figure title
fa_IR: عنوان تصویر شما

en: Your map height.<br /><br />If Adapt map to screen height option is checked - map height will be recalculated on frontend and can be equals to:<ul><li>1) your device screen height - height from top of page to top of map (if screen height > height from top of page to top of map)</li><li>2) your device screen height (in other cases)</li></ul>Recalculation will be done for maps in page content and widgets except of maps which displaying in Google Maps Easy widget popup (Display as image mode).
fa_IR: ارتفاع نقشه شما. <br /><br />اگر گزینه  تنظیم ارتفاع نقشه براساس ارتفاع صفحه نمایش تیک زده شود-ارتفاع نقشه مجددا محاسبه شده و برابر می شود با: <ul><li>1) ارتفاع صفحه نمایش دستگاه شما-ارتفاع از بالای صفحه تا بالای نقشه ( اگر ارتفاع صفحه نمایش بزرگتر از ارتفاع بالای صفحه تا بالای نقشه باشد)</li><li>2) ارتفاع صفحه نمایش دستگاه شما (به دلایل دیگر)</li></ul> محاسبات مجدد برای نقشه های داخل صفحه و داخل ابزارک ها به جز نقشه های نمایش داده شده در صفحه های popup ابزارک  Google Maps Easy (نمایش در حالت تصویر) انجام می شود.

en: Your map name
fa_IR: نام نقشه شما

en: Your map suddenly stopped working and you get the following error?<blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>Oops! Something went wrong.This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details.</blockquote>Please check you browser console, if you'll see such error <blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>This site has exceeded its daily quota for maps.</blockquote> - this <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>article</a> is written for you and required for reading.
fa_IR: نقشه شما به دلیل بروز خطاهای که در ادامه ذکر شده است، از کار افتاده است. <blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>  چیزی به درستی کار نمیکند، این صفحه به درستی نقشه گوگل را بارگذاری نمی کند،</blockquote> شما باید جاوا اسکریپت را بررسی کنید یا مرورگر خود را به روز رسانی کرده یا از مرورگر دیگری استفاده نمایید  <blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>  منابع سایت برای بارگذاری نقشه محدود است</blockquote>  -  در این <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>مقاله </a>   اطلاعاتی بیشتر برای شما نوشته شده است.

en: Your map width
fa_IR: عرض نقشه شما

en: Your marker Icon, that will appear on your map for this marker
fa_IR: ایکون نشانگر شما برای این نشانگر که در نقشه ظاهر می شود

en: Your marker title
fa_IR: عنوان نشانگر شما

en: Your name field is required.
fa_IR: فیلد نام شما، الزامی است.

en: Your website field is required.
fa_IR: فیلد وب سایت شما، الزامی است.

en: Zoom control
fa_IR: کنترل بزرگنمایی

en: Zoom control type on your map. Note, to view Zoom control on the map the Custom Map Controls option must be disabled.
fa_IR: نوع کنترلر بزرگنمایی در نقشه شما. توجه داشته باشید که برای نمایش کنترلر بزرگنمایی در نقشه،  باید گزینه کنترلر شخصی سازی شده نقشه غیر فعال باشد.

en: and %s more
fa_IR: و %s بیشتر

en: cannot insert to table
fa_IR: امکان درج تصویر وجود ندارد

en: class
fa_IR: کلاس

en: gmap/img/m1.png
fa_IR: /gmap/img/m1.png

en: height
fa_IR: ارتفاع

en: htaccess admin protect
fa_IR: حفاظت از مدیریت با استفاده از htaccess

en: id
fa_IR: شناسه

en: in px, for example, 200 or 400
fa_IR: در واحد px، برای مثال 200 یا 400

en: or Upload KML file
fa_IR: یا بارگذاری فایل KML

en: width
fa_IR: عرض
